Знову чорна тінь скорботи прийшла на Березнівщину

Дата: 29.02.2024 22:00

З глибоким сумом повідомляємо, що у боях з московським окупантами на Донеччині загинув наш земляк Самолюк Богдан Сергійович, 1987 року народження з села Зірне.

Наш захисник загинув ще 04 грудня 2022 року. Богдан вважався зниклим безвісти. Пошуки тіла воїна тривали довгих 15 місяців…

Старший стрілець парашутно-десантної роти захищав рідну землю з жовтня 2022 року.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про українського воїна Богдана Самолюка назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів та бойових побратимів.

Сумуємо разом, низько схиляємо голови у скорботі за нашим захисником, який доєднався до лав Небесного війська. Вічна пам’ять і слава Богдану Самолюку, який захищав Батьківщину і кожного з нас!

Про час прибуття військового кортежу та час поховання буде повідомлено додатково.