Прибуття військового кортежу із захисником Богданом Самолюком

Дата: 03.03.2024 12:55

У понеділок 04 березня 2024 року Березнівщина у скорботі зустрічатиме українського воїна Самолюка Богдана Сергійовича, 1987 року народження, жителя села Зірне.

Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 10.20-10.40 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, Корецька, Теклівська, Героїв України, Зірненська у напрямку села Зірне.

Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, з шаною зустріти нашого Героя-захисника.

Відповідно до розпорядження Березнівського міського голови 04 березня 2024 року оголошено днем жалоби у громаді.

Військове поховання Богдана Самолюка відбудеться у цей же день – 04 березня у селі Зірне. Прощання з захисником розпочнеться о 13.00 год. у будинку за адресою: вул. Мироненка, 14. Потому траурна колона вирушить до Храму Різдва Пресвятої Борогородиці міста Березне. По завершенню заупокійної служби на майдані Незалежності відбудеться прощання з захисником. Останній земний шлях Богдана проляже до місцевого сільського кладовища міськими вулицями (Київська, В.Чорновола, Андріївська, Зірненська) та через центр села Зірне.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника Богдана Самолюка, який віддав своє життя за світле майбутнє України.