Привітання міського голови з Днем українського добровольця

Дата: 14.03.2024 04:00

На зображенні може бути: 1 особа та текст «3 днем украйнського добровольця!»

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Саме в цей день у 2014 році понад 500 бійців самооборони Майдану розпочали підготовку на одному з полігонів, щоб взяти участь у боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України. А зараз вже тисячі добровольців виборюють перемогу Україні.

Не чекаючи примусу, призову чи наказу, а за покликом серця ви стали на захист України. Люди зовсім різних професій, вподобань та захоплень. Але об’єднані прагненням до волі й ненавистю до ворогів. Ви стали символом незламності українського народу!

Щиро вітаю усіх мужніх захисників та захисниць, які добровільно готові і йдуть боронити свою країну! Саме завдяки вам, українська армія набуває ще більшої сили! Бажаю усім міцного здоров’я, Божого захисту, витримки та швидкого повернення додому!

Міський голова                                                                                                Руслан ПИЛИПЧУК