Старостинський округу №1 долучився до акції «За чисте довкілля»

Дата: 26.04.2024 12:20

На території  старостинського округу №1 під час акції «За чисте довкілля» проводилися заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, приведення в належний санітарний стан парків, скверів, кладовищ, зупинок громадського транспорту, висаджування зелених насаджень.

За межами населеного пункту с.Кам’янка ліквідовано стихійне сміттєзвалище. На очищеній земельній ділянці працівниками старостату висаджено 100 саджанців сосни звичайної.

Крім того в сільському парку висаджено каштани та сосни.

Цьогоріч було залучено діток старшої групи ЗДО «Берізка». Оскільки однією з місій озеленення планети є саме перевиховання екологічної свідомості молодого покоління для того, щоб навчити діток піклуватися про планету, щоб вони розуміли, наскільки це важливо та актуально.