Привітання міського голови з Днем пам'яті і примирення та 79-річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 04:00

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

Шановні жителі Березнівської громади!

8 травня ми відзначаємо День пам’яті і примирення та 79-річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах тієї війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.
         Наш уклін також нинішнім захисникам та захисницям, які ціною свого життя виборють цілісність та незалежність нашої держави сьогодні.
         Бажаю всім міцного здоров’я, добра, благополуччя, щасливого сьогодення і непохитної віри у те, що завтрашній день буде обов’язково мирним, світлим і щасливим!

Міський голова                                                                           Руслан ПИЛИПЧУК