У Березному попрощалися із Захисником України Володимиром Курильчиком

Дата: 16.05.2024 17:44

Сьогодні, 16 травня 2024 року, Березнівська громада з глибоким сумом  провела у останній земний шлях свого Героя, Захисника України – Курильчика Володимира Петровича.

Володимир народився 20 жовтня 1975 року і  проживав у місті Березне. З 1982 року по 1990 рік навчався у Березнівській загальноосвітній школі-інтернат, а з 1990 по 1992  - у  Березнівському лісовому коледжі за спеціальністю «Лісове  господарство».

З 1993 по 1995 рік проходив строкову військову службу у Державній прикордонній службі України.

В свій час працював бригадиром на сірниковій фабриці у місті Березне.

У мирний час Володимир був надзвичайно добрим, щирим, комунікабельним чоловіком, котрий завжди був готовий прийти на допомогу. Обожнював риболовлю та «тихе полювання».

Солдат, стрілець-помічник гранатометника механізованого батальйону  захищав рідну землю з січня 2023 року. Загинув на Запорізькому напрямку ще 09 червня 2023 року. Після тривалого пошуку тіла, Герой сьогодні повернувся додому на щиті.

Віддати останню шану Герою прийшли рідні, друзі, знайомі, військові, усі хто знав Володимира.

Проводжали захисника з усіма військовими почестями. У супроводі духового оркестру, почесної варти та колони прапороносців похоронна процесія в жалобі тягнулася міськими вулицями до Храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне, де відбулася заупокійна служба за Захисником України.

Прощання з Володимиром Курильчиком продовжили на міському майдані Незалежності. Зі словами скорботи та підтримки до рідних звернулися Березнівський міський голова Руслан Пилипчук, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне отець Назарій.

Після траурного мітингу жалобний кортеж проїхав центральними вулицями міста, де з надзвичайною повагою та скорботою його зустрічали містяни.

Поховали Володимира Петровича на міському кладовищі в урочищі «Лукавець» на Алеї Слави поруч із земляками, які віддали своє життя за майбутнє незалежної України.

Військові вручили рідним загиблого Державний Прапор України. На честь воїна пролунали залпи військового салюту.

У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Курильчика Володимира Петровича.

У загиблого Героя залишилися сестри: Марина, Людмила та Тетяна.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого, розділяємо їхній біль та горе.

Нехай світлий спомин про українського воїна назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його рідних, земляків, побратимів.