ДЕПУТАТАМ  БЕРЕЗНІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

Дата: 03.06.2024 09:51

04 червня 2024 року о 10.00 год. у залі засідань Березнівської міської ради (вул. Київська, буд. 6, м. Березне) відбудеться пленарне засідання тридцять шостої позачергової сесії Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання.

На  розгляд ради виносяться такі  питання:

1. Про затвердження Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання на 2024 – 2025 роки.

2. Про внесення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Одночасно повідомляємо про дату та час засідань постійних комісій міської ради, що проходитимуть у залі засідань Березнівської  міської ради (вул. Київська, буд. 6, м. Березне):

04.06.202о 09:00 год. – комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

04.05.2024 о 09:30 спільне засідання постійних комісій міської ради:

комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони памяток, історичного середовища та благоустрою;

комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту;

комісії з гуманітарних питань;

комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Міський голова                                                                          Руслан ПИЛИПЧУК